Home

Menu

Skip to content
  • Nieuws
  • Bond Onze Scholen v.z.w.
  • Activiteiten B.O.S.
  • Contact

Maerlantkrant

Reilen en zeilen in de Blankenbergse GO! scholen

ONS/SCHOLEN Maerlant-atheneum, Ons/Groenestraat, Ons/Van Maerlantstraat, Ons/Vredelaan OPEN vanaf morgen 18 augustus op weekdagen, niet op woensdagnamiddag) van 9u tot 12u en van 13u tot 16u.

17 August 2025 admin Posted in Maerlant Atheneum Post Permalink

Post navigation

← 13 augustus 2025: PARKIES met Jelle Van Dael en met Maerlant-(oud)-lln. en personeelsleden als luisteraars in PARK DE CRAENE (Uitkerke). Deze keer herinnerden we ons de schoolreis naar de Vogezen, 50 jaar geleden…met Elsie Demeulemeester. Tekst en foto’s DEEL 2
16/08. In Chorzow, Silezië, Polen, op de Diamond League-atletiekmeeting werd Maerlant-oud-ll. 2025 Johannes Balbaert 6de op de 800m weelchair men. PROFICIAT. →

Recente posts

  • 63ste FEEST VRIJZINNIGE JEUGD EN 22STE LENTEFEEST op 2 mei 2026 in de Saveryszaal van het Casino. Org. VLC Noorderlicht en juf n.c. zedenleer Bo Bentein. Thema: DROOMKRACHT. Deel 1 met toespraak Bo Bentein.
  • HASSELT-GWP voor Maerlant-lln. 2de jaar Laatste avond: FUIF
  • 30/04, 9u. SCHOOLBEKWAAMHEID. In samenwerking met Saamo werden de ouders van de kinderen van de derde kleuterklas ONS/VanMaerlantstraat in het schoolrestaurant uitgenodigd. Juf Veerle Vermoere, juf Gwendoline Badger en Claudia Labbadia van Saamo gaven een uiteenzetting over schoolbekwaamheid.
  • 5de leerjaar ONS/VREDELAAN op 30/04 op ontdekkingstocht naar Atlantikwall Raversyde, een wandeling door twee wereldoorlogen in RAVERSIJDE.
  • ERASMUS+: STAGE op Rhodos voor 16 Maerlant-lln. 6TSPort. Net vertrokken vanuit de luchthaven in Charleroi. Goede vlucht, reis, stageplek gewenst.

Archief

Categorieën

  • Basisschool d'Oefenschool
  • Basisschool Zilvermeeuw
  • Bond Onze Scholen
  • Fotogalerij
  • Maerlant Atheneum
  • Maerlant Atheneum De Haan
  • Maerlant Middenschool
  • Taalfilosofie

Links

  • Basisschool d'Oefenschool
  • Basisschool Zilvermeeuw
  • Maerlant Atheneum
  • Maerlant Middenschool
© 2014-2022 Maerlantkrant.
Powered by WordPress. Theme Emphaino.