

Jan Knudde is de man van Veronique Cappon, directeur WZC De Strandjutter. Zij zijn de ouders van oud-lln. Renée ‘2013) en Miro (2016)

Over zijn taak als nethoofd – de baas- van Radio2 heeft hij het in het BH-artikel, waarin we ook vernemen over zijn journalist-opleiding in het HRITCS Brussel, over zijn stage bij Radio 2 West-Vlaanderen. Hij prijst zijn medewerkers. Hij looft het (zijn)medium radio…veelzijdig, gevarieerd, , warm. Besluit van het artikel: “Welkom bij de grootste familie: geen loze woorden. In West-Vlaanderen stemt 1 op 3 elke dag af op Radio 2”
In twee Maerlant De Luxe-uitgaven spreekt hij over het Maerlant-atheneum. Hij lijkt het VSO van de late jaren ’70 en ’80 te prijzen, de chaos die er wel mee gepaard ging, niet. En bij de atheneumopleiding van zijn kinderen was er een stuk meer inhoud. Hij had voor enkele leerkrachten lovende woorden, in het bijzonder voor Frits Standaert, leraar Nederlands in de determinatiegraad.

- 1979 naast Sylvia De Reese en Miche Declercq
- foto 1980
- foto als interviewer van Nic Vandermarliere in de bib


