Home

Menu

Skip to content
  • Nieuws
  • Bond Onze Scholen v.z.w.
  • Activiteiten B.O.S.
  • Contact

Maerlantkrant

Reilen en zeilen in de Blankenbergse GO! scholen

Vier Maerlant-atheneumleerlingen jarig tussen 02/05/2021 en 08/05/2021. Gelukkige verjaardag

>> 02/05: Féline Pannecoucke, 4BW

>> 02/05: Charlotte Sybout, 5STW

>> 04/05: Axelle Koings, 2O

>> 05/05: Sylvain De Koninck, 3BW

2 May 2021 admin Posted in Maerlant Atheneum Post Permalink

Post navigation

← De Standaard der Letteren besteedt zijn hele bijlage aan FLIRT FLAMAND, online literair festival met blik over de taalgrens… we lazen o.a. van Ish Ait Hamou EEN TAAL VOOR DE ZIEL EN EEN TAAL VOOR HET SUCCES en van Benno Barnard over GEORGES EEKHOUDs roman ESCAL-VIGOR
Pieter Aspe schreef in 2009 een sprookje voor zijn kleindochter Lisa en haar klasgenoten. Hij las het verhaal over de nieuwe juf, Veerle Vermoere (d’Oefenschool) en over een vliegende juf Mus voor hen voor. →

Recente posts

  • Een leraar besteeg de trap naast die naar het Maerlant-secretariaat en piekerde over het vermogen van de MUURLEEUWENBEK om op deze plek te bloeien; een lerares verliet het Oefenschoolgebouw in de Van Maerlantstraat en dacht aan het vermogen van de RODE KLAPROOS om te betoveren en te verdoven. En is het de BLAUWE KLAPROOS die ernaast bloeit en die symbool is van bijzondere dromen?
  • Op 3 juni konden alle kinderen van de ZILVERMEEUW/ONS/GROENESTRAAT genieten van een gezond, gevarieerd en LEKKER ONTBIJT op school. Deel met kinderen lagere school.
  • Porseleinen huwelijksjubileum. Op 3 juni 2006 zijn Maerlant-oud-lle, nadien ook lerares Maerlant-scholen, Loes Coudeville en Brian Vandenbussche, korte tijd ll. Zilvermeeuw, getrouwd. Zij is nu lerares Nederlands in ELEMENT, hij beëindigde net zijn keepertrainerscarrière bij RFC Antwerp. Hun zoon Arno is Maerlant-oud-ll. 2024. GELUKWENSEN
  • Op 3 juni konden alle kinderen van de ZILVERMEEUW/ONS/GROENESTRAAT genieten van een gezond, gevarieerd en LEKKER ONTBIJT op school. We zagen heel wat ouders en juffen aan de slag bij de voorbereiding van het ontbijtbuffet: ze stonden kinderen bij toen ze hun bord vulden.
  • Blije en van verwondering sprekende kindergezichten op het KLEURENFESTIVAL TUINFEEST d’Oefenschool/ ONS Van Maerlantstraat…mede dankzij het enthousiasme van hun meester en juffen.

Archief

Categorieën

  • Basisschool d'Oefenschool
  • Basisschool Zilvermeeuw
  • Bond Onze Scholen
  • Fotogalerij
  • Maerlant Atheneum
  • Maerlant Atheneum De Haan
  • Maerlant Middenschool
  • Taalfilosofie

Links

  • Basisschool d'Oefenschool
  • Basisschool Zilvermeeuw
  • Maerlant Atheneum
  • Maerlant Middenschool
© 2014-2022 Maerlantkrant.
Powered by WordPress. Theme Emphaino.