
Na een betere nacht en enkele uurtjes extra slaap konden we vanmorgen weer fris aan de dag beginnen. We startten met een stevig ontbijt, want er stond opnieuw heel wat op het programma!
De bus stond ons al meteen op te wachten en bracht ons naar onze eerste stop: het Passchendaele Museum in Zonnebeke. We doken er in het verhaal van de Eerste Wereldoorlog en leerden heel wat bij over de Slag bij Passendale. Dankzij de interactieve opstelling en het familievriendelijke parcours konden we dit stukje geschiedenis op een boeiende manier ontdekken. Een indrukwekkend bezoek!







Daarna was het tijd voor onze lunch, die we ’s morgens opnieuw zelf hadden klaargemaakt. 🥪 Vervolgens stapten we weer de bus op richting De Zonnegloed.
De Zonnegloed is een dierenopvangcentrum voor uitheemse dieren. We kregen er heel wat verhalen te horen over de dieren die er worden opgevangen. Sommige verhalen grepen ons echt aan en maakten ons even stil… Maar wat zijn we blij dat deze dieren hier een veilige plek hebben gevonden en zo goed worden verzorgd.

Daarna keerden we terug naar ons hostel. We konden nog even douchen en ons klaarmaken voor… ons laatste avondmaal! O ja, helaas zijn we ondertussen ook bijna aan het einde van onze GWP gekomen.
We kregen vandaag wortel-pompoensoep, vegetarische spaghetti en als dessert chocomousse. Mmm, dat was opnieuw smullen!
Na het eten konden we nog wat buiten spelen en gezelschapsspelletjes spelen. En nu… onze laatste nacht in het hostel. Wat is deze week toch voorbijgevlogen!
Morgen maken we onze valiezen en staat er nog één laatste leuke activiteit op de planning: zwemmen in Lago Kortrijk!
