
En o.a. dit lees ik op de website van diverse kranten
Van Bommel herenigd met oude bekende: ‘Brian Vandenbussche versterkt keeperstaf’ –Voor de begeleiding van de doelmannen doet de nieuwe bondscoach een beroep op iemand met wie hij eerder succesvol samenwerkte. Brian Vandenbussche vervoegt de nationale ploeg en zal er nauw samenwerken met Guy Martens —
Hij kent bondscoach Van Bommel en doelman Lammens van bij Antwerp: Brian Vandenbussche voegt zich bij keepersstaf Rode Duivels — Brian Vandenbussche versterkt de staf van de Rode Duivels. De 44-jarige West-Vlaming werkte nog met bondscoach Mark van Bommel samen bij Antwerp en gaat bij de nationale ploeg keeperstrainer Guy Martens ondersteunen.
Brian Vandenbussche wordt volgende donderdag 45j. en heeft een lange en boeiende carrière achter de rug…bij Sport Blankenberge, Club Brugge en dan tussen 2002 en 2004 bij Sparta Rotterdam, daarna 10 jaar bij SC Heerenveen, dan drie jaar bij AA Gent, daarna kort bij Cercle Brugge als derde keeper en tot slot weer bij Sport Blankenberge.Tussen 2006 en 2009 was hij Rode Duivel (13 selecties, 3 wedstrijden). Hij was eerder al KEEPERTRAINER bij SK Deinze. En dan vier jaar keepertrainer bij RAFC ANTWERP, de oudste Belgische professionele voetbalclub.
Brian Vandenbussche is de zoon van RNS/KA Bl’b. oud-ll. Werner Vandenbussche, de vader van Arno, Maerlant-oud-ll. 2024eerling 5TSP, de man van Loes Coudeville, Maerlant-oud-lle 1979 en lerares Nederlands in Element, schoonbroer van leraar Nederlands Joost Coudeville, en de schoonzoon van oud-leraar Ned.-Duits Jaak Coudeville. Zelf is hij oud-ll. Zilvermeeuw-basisschool en van het Sint-Pieterscollege Bl’b. Zijn vader Werner Vandenbussche was eind jaren zestig, begin zeventig leerling van RNS/KA Bl’b



