

Er zijn enkele nieuwe personeelsleden in het Maerlant-atheneum. We stellen vandaag twee onder hen voor:
LIZE VERBANDT is verantwoordelijke voor Onthaal en leerlingenadministratie. Zij heeft in het middelbaar de richting STW (sociaal technische wetenschappen) gevolgd in SIVI Torhout. Daarna heeft ze in Howest Brugge een Graduaat Orthopedagogie behaald en vervolgens in VIVES Kortrijk een Graduaat Maatschappelijk werk.
Als hobby danst zij in een wedstrijdteam in de stijl disco.
ANNELIES LEJEUNE is lerares Latijn in 4des en 5des. Zij is master klassieke filologie. Haar masterscriptie (2003) : Griekse grafschriften: een bloemlezing met vertaling en situering.
In het schooljaar 2017-2018 gaf ze een jaar les in het Maerlant-atheneum. Zij komt in de plaats van Erik Seldeslachts.
Annelies Lejeune studeerde Latijn en Grieks, optie Nieuwgrieks, aan de Universiteit Gent. Na een eerste carrièrepad dat haar van Ieper tot Gent bracht, is ze intussen al bijna twintig jaar een vaste waarde binnen scholengroep Impact. Vandaag brengt ze haar ervaring en enthousiasme voor taal over aan de leerlingen van het Maerlant-atheneum, het Atheneum Eureka in Torhout en Stamina in Assebroek. In de klas weet ze de klassieke talen op smaak te brengen met een vleugje humor en een flinke dosis digitale toepassingen. Buiten de schooluren is ze vooral taxi-mama voor haar twee kinderen, die haar agenda vullen met basket- en voetbaltrainingen en wedstrijden.


foto ex. Latijn dec. 2017
