04/10/18u. Feestzaal stadhuis Blankenberge. Afscheidsplechtigheid leerlingen en leraressen BEIJING QIAN XUESEN HIGH SCHOOL. Toespraken, ‘certificate’-uitreiking, lied, receptie. De aan het uitwisselingsproject deelnemende lln. van SJSP en Maerlant, hun ouders, directieleden, leerkrachten, burgemeester, twee schepenen en spilfiguur van het project Marine De Bruyne waren er.

4 Oktober 18u.

Feestzaal stadhuis Blankenbergse. Afscheidsplechtigheid leerlingen en leraressen BEIJING QIAN XUESEN HIGH SCHOOL.

Toespraken van burgemeester Björn Prasse, cultuurschepen Kathy Kamoen, een lerares van de BEIJING QIAN XUESEN HIGH SCHOOL, Nina Conserrière, lle Maerlant-ath., twee leerlingen van de Pekinese school, een ouder van een leerling van SJSP¨.

,Certificate’-uitreiking. Burgemeester en schepenen reikten een ‘certificate’ en geschenkjes uit aan de leerlingen uit Peking

Lied. De leerlingen uit China zongen een lied

Receptie. Bijzonder lekkere hapjes voor alle aanwezigen.

De aan het uitwisselingsproject deelnemende lln. van SJSP en Maerlant, hun ouders, directieleden, leerkrachten, burgemeester, twee schepenen en spilfiguur van het project Marine De Bruyne waren er.

Al vele jaren heeft een uitwisselingsproject van Blankenbergse en Pekinese leerlingen plaats. Ook na corona ging het door, wellicht na aarzeling, ook door politieke omstandigheden. Maar zoals de burgemeester beklemtoonde, ook in zulke tijden is zo’n uitwisseling vruchtbaar.