Nieuwe leerkrachten in het Maerlant-atheneum, tijdelijk en voor het hele schooljaar: Céline Meeuws, Liesel De Block, Karel Rosseel, Vincent Dancet.

Céline Meeuws komt de lesuren Kunstbeschouwing, Media en Filosofie geven.

Zij schrijft me:

Ik heb een sterke passie voor kunst en cultuur, die ik verder heb ontwikkeld tijdens mijn studies aan de Universiteit van Gent. Hier behaalde ik eerst mijn Bachelor in de Kunstwetenschappen en nadien ook mijn Educatieve Master Cultuurwetenschappen met een specialisatie in Kunstwetenschappen. Naast mijn interesse in kunst en cultuur heb ik ook een grote passie voor sporten. Zo ben ik onder meer 1*Duiker, wat me de kans geeft om de onderwaterwereld te verkennen en mijn grenzen te verleggen in een totaal andere omgeving.

Vincent Dancet vervangt Mathieu Loosvelt en Sigrid Arits, lessen l.o./sport en opvoedkunde

Hij schrijft me:

Ik heb gestudeerd aan de Hogeschool West-Vlaanderen in Brugge. M’n ervaring ligt vooral in het geven van wetenschappen en sinds een paar jaar ook wiskunde. Ik lees graag al eens een Engelstalig boek en indien ik voldoende tijd over heb, dan til ik zware gewichten op en neer.

Liesel De Block vervangt eveneens Mathieu Loosvelt voor l..o. en sport. Zij was vorig schooljaar ook al aan het werk in het Maerlant.

Karel Rosseel vervangt Nils Croes voor informatica, die de taak van beleidsondersteuner heeft opgenomen.

Karel Rosseel schrijft:

Ik startte in Veurne, Nieuwstad- basisschool

Middelbaar VTI Veurne Industriële Wetenschappen (behaald 2000)

Bachelor hogeschool Artevelde HiGRO Mariakerke/Gent (3 jaar) (behaald 2003)

Bachelor na Bachelor Avanshogeschool Tilburg i.s.m. Talentenschool Turnhout : Bedrijfskunde (1 jaar) (behaald 2004)

SLO Lerarenopleiding Technicum Antwerpen (2 jaar avondonderwijs) (behaald in 2011)

Hobbies: kitebuggy rijden, catamaranzeilen, salsa dansen, programmeren met ZIMjs.com voor mijn website ZIMsalabim.webflow.io , reizen met mijn gezin , games maken voor kleuter en lager onderwijs voor tellen en rekenen voor mijn kinderen.