35j. geleden was DAVID DEHENAUW klaar met zijn atheneumopleiding (LWi), voor 20j. werd de doctor in de ingenieurswetenschappen VTM-weerman en vandaag viert hij zijn TIENDE verjaardag bij RTL. Hij is ook net 10j. UGent-gastprofessor

Op zijn Fb-pagina schrijft hij:

Vandaag vier ik mijn 10de verjaardag bij RTL. En ik kan zeggen dat het een van de beste keuzes van mijn carrière is geworden om verschillende redenen:

Ik heb de warmte en de klasse van Franstalig België herontdekt en ik ben erg trots dat ik het hele land mag dienen, niet alleen als hoofd van de afdeling Prognoses bij de MRI, maar ook als weerman. Het is de eer van mijn leven!

Ik ben RTL en de Franstalige vrienden heel dankbaar die mij mild en heel erg aardig zijn geweest! Ik heb een geweldige ontvangst gehad bij RTL.

met zijn leraar Frans Arnold Bekaert

David Dehenauw is oud-leerling van het Blankenbergse GO-onderwijs (voltooide zijn KA-opleiding in 1988).

My beautiful picture

Dat hij weerman en monsieur météo is weten allen wel. Dat hij docent is aan de UGent weten ook velen. Nog veel meer vindt men over hem op het internet.

foto 2003

Dat hij een voortreffelijke jonge pianist was en een heel goede keeper (o.a. van de toenmalige schoolploeg) weten de meesten niet (meer).

David Dehenauw is voorzitter GO!-Blankenberge. In 2009 volgde hij prof. em. William Debreuck op. Hij is ook lid van de Raad van Bestuur van Scholengroep Impact

.