19/10: YOUCADAG (Youth for Change and Action): 43 Maerlant-ath.-lln. (6TSO/BSO) aan de slag. Hun loon gaat naar jongeren projecten in België en Senegal. Wij waren o.a. bij Youca-leerlingen in d’Oefenschool (kleuterafd.),en in ’t Schelpje (kinderdagverblijf)

19 oktober  Youcadag of dag waarop ook Maerlant- leerlingen van 6 TSO en 5/6 BSO vrijwillig gaan werken voor een betere wereld. Voor de vijftiende keer engageren meer dan 15.000 Vlaamse en Brusselse jongeren zich om een dag aan de slag te gaan bij een bedrijf, een organisatie, een overheid of een particulier. Het loon dat ze op die schooldag verdienen gaat naar projecten van geëngageerde jongeren wereldwijd.

Dit jaar gaan de lonen – 60 euro –  van deze geëngageerde jongeren viaYOUCA of Youth for Change and Actionnaar naar sterke jongerenprojecten in België en Senegal

De erg nauw betrokken lerares: Tanja. Gervoyse.