Eerste les ZEESPORT 2de graad met toegangsproeven zwemmen en lopen en met uitleg over surfpakken en surfboards door oud-ll. 2011 Matt Marcantuoni.

Zeesportlerares Ynak Samay schrijft me:

Vandaag eerste les zeesport voor de tweede graad. Zoals gewoonlijk dienen de leerlingen de ingangsproeven zwemmen en lopen succesvol af te leggen. Daarna kwam Matt Marcantuoni, oudleerling 6SW (2011), langs om de leerlingen interessante uitleg over surfpakken en surfboards te geven. Matt is zaakvoerder van The Breeze waar wij mee samenwerken.

In 2014 las men in de Maerlantkrant: “Zowel de Sportraad als de Raad van Deskundigen gaven Matt Marcantuoni de meeste punten. Hij is Belgisch kampioen op de short- en de longboard GOLFSURFEN.Hij is oud-ll. 2011.” Hij won de Trofee voor Sportverdienste

6SW in 2011