
????????????????????????????????????
In januari 2017 waren tal van leerlingen, lager en secundair onderwijs in DE BENNE, waar ze CWRM-beeldjes maakten. In mei waren leerlingen va de 1ste gr. Maerl-ath. in de Ieperse kazematten, waar ze tijdens hun GWP beeldhouwden.
Honderden vrijwilligers trotseren vrieskou voor expo ComingWorldRememberMe in provinciedomein De Palingbeek in Ieper
600.000 beeldjes ter herdenking oorlog .Honderden vrijwilligers zijn in de vrieskou begonnen met het plaatsen van de eerste kleibeeldjes voor ComingWorldRememberMe. Dat is een expo van kunstenaar Koen Vanmechelen in provinciedomein De Palingbeek in Ieper.
Op 30 maart opent de expo voor het grote publiek. Tot november 2018 worden de beeldjes geëxposeerd in de ‘land art-installatie’. Het parcours bestaat uit de beeldjes op het niemandsland, twee grote sculpturen en het poëzieparcours COMBAT op de Bluff, met oorlogsgedichten die auditief en visueel voorgesteld worden.
‘De beeldjes worden uitgelijnd in de vorm van Pangea, de wereld zoals die 225 miljoen jaar geleden bestond’, vertelt Vanmechelen. ‘Centraal staat een platform met de sculptuur Coming World.
- ?????????????
- ?????????????
- ?????????????
- ?????????????
- ????????????????????????????????????
- ????????????????????????????????????















