Tien jaar geleden trokken P. Lips en J. Coudeville naar Antwerpen, naar de (toen) OCMW-voorzitster Monica De Coninck (oud-lle 1974) voor een interview voor de Maerlantkrant Deluxe 2011

Monica De Coninck (oud-lle 1974)  woonde destijds in Heist; in Blankenberge volgde ze in RMS en KA Blankenberge – Wetenschappelijke A – middelbaar onderwijs.

Aan de RUGent werd ze licentiaat in de moraalwetenschappen en dan lerares n.c. zedenleer.  Ze trad in de politiek (SP/spa), werd OCMW-Antwerpen-voorzitster  en in 2011 minister van Werk in de regering Di Rupo (tot 2014).

Op 21 maart is ze 65j. geworden

In 2011 stelde de Bond Onze Scholen n.a.v. de infodag op de Maerlant-campus een gedrukte brochure samen, een Maerlantkrant Deluxe met naast een voorstelling van interessant schoolactiviteiten interviews met de oud-leerlingen Jan Knudde (nu nethoofd RADIO 1), zijn vrouw Veronique Cappon (directrice  wzc DE STRANDJUTTER) en Monica De Coninck.

B.O.S. voorzitter Peter Lips en oud B.O.S.-secretaris Jaak Coudeville gingen in het OCMW (het Filips van Marnixhuis) op interview.

Monica De Coninck kwam een aantal keren naar de school en naar reünies van de school. (zie maerlantkrant.be)

Typ ‘Monica De Coninck’ in de zoekrubriek rechtsboven en u vindt enkele artikeltjes over haar