
Vijftien jaar geleden beleefden 5des en 6des nog hun GWP in eigen land (Malmedy en Stavelot), de 2de graad had toen al een Ijsselmeertraditie.
Toen, in 2003, werden in Malmedy volgende thema’s aangepakt: BERGSTROMEN, TALEN, SOCIO-ECONOMISCHE FACETTEN , TOERISME-NATUUR, TOERISME-CARNAVAL, TOERISME-CULTUUR, SCHOLEN, WERELDOORLOGII, BOTRANGE.
Toen waren de begeleidende leerkrachten: Jacob Vandecandelaere, Brigitte Wenes, Carine Rabaut, Dirk Tytgat, Herman Van Praet, Jef Boedt. Allen zijn nu met pensioen, behalve Jacob Vandecandelaere, die toen een jonge leraar was, die Jaak Coudeville verving, die directeur a.i. was.

Elke werkgroep kreeg in die tijden de opdracht voor de laatste ontspannings-, fuifavond een leid, een gedicht te schrijven en dat te zingen of voor te dragen.
De werkgroep TOERISME schreef een liedje dat ze zongen op de melodie van YMCA van The Village People.

Dit lees ik in het verslag van Bo Cherlet, Nicky Eerebout, Evi Wittevrongel en Katrien Raats:
“Na het eten begaven we ons naar de bar, waar de geluid- en lichtinstallatie van Nicholas stonden opgesteld. Jaak coudeville las zijn coupletjes voor en vervolgens bracht elk gropje een lied naar voren. Na de liedjes en gedichten kon het feest van start gaan! Het was een avond om niet meer te vergeten…Net zoals deze GWP!













