Home

Menu

Skip to content
  • Nieuws
  • Bond Onze Scholen v.z.w.
  • Activiteiten B.O.S.
  • Contact

Maerlantkrant

Reilen en zeilen in de Blankenbergse GO! scholen

MAERLANT-ATHENEUM EN GEMEENTE DE HAAN ORGANISEREN IN HET WIELINGENBAD WEDSTRIJD ZEESPORT

morgen veel foto’s en tekst

20 November 2018 admin Posted in Maerlant Atheneum Post Permalink

Post navigation

← OUD-LLE (2015) ANNELIES COMBES, BASKETBALSPEELSTER KNOKKE-HEIST IN HET BRUGSCH HANDELSBLAD 16/11/2018
MAERLANT-ATHENEUM EN GEMEENTE DE HAAN ORGANISEREN IN HET WIELINGENBAD GRANDIOZE ZWEMWEDSTRIJD ZEESPORT. DEEL 2: IN HET ZWEMBAD →

Recente posts

  • HASSELT-GWP voor Maerlant-lln. 2de jaar Laatste avond: FUIF
  • 30/04, 9u. SCHOOLBEKWAAMHEID. In samenwerking met Saamo werden de ouders van de kinderen van de derde kleuterklas ONS/VanMaerlantstraat in het schoolrestaurant uitgenodigd. Juf Veerle Vermoere, juf Gwendoline Badger en Claudia Labbadia van Saamo gaven een uiteenzetting over schoolbekwaamheid.
  • 5de leerjaar ONS/VREDELAAN op 30/04 op ontdekkingstocht naar Atlantikwall Raversyde, een wandeling door twee wereldoorlogen in RAVERSIJDE.
  • ERASMUS+: STAGE op Rhodos voor 16 Maerlant-lln. 6TSPort. Net vertrokken vanuit de luchthaven in Charleroi. Goede vlucht, reis, stageplek gewenst.
  • Maerlant-lln. 6 TSPA op 28/04 op bezoek op budgetbeurs ‘WAKOSTA’ (Boezingepad) georganiseerd door lokaal bestuur Blankenberge en preventie-en jeugddienst Bl’be. F. Huyben en T. Gervoyse waren de begeleidende leerkrachten. (+ over BOEZINGEPAD en andere Ijzerfrontpaden).

Archief

Categorieën

  • Basisschool d'Oefenschool
  • Basisschool Zilvermeeuw
  • Bond Onze Scholen
  • Fotogalerij
  • Maerlant Atheneum
  • Maerlant Atheneum De Haan
  • Maerlant Middenschool
  • Taalfilosofie

Links

  • Basisschool d'Oefenschool
  • Basisschool Zilvermeeuw
  • Maerlant Atheneum
  • Maerlant Middenschool
© 2014-2022 Maerlantkrant.
Powered by WordPress. Theme Emphaino.