
De oudste kleuters nemen zo langzamerhand afscheid van hun kleuterpaleis en van hun juf: een gelegenheid om met hun allen de nacht van 19op 20 juni 2026 op school door te brengen. De juffen Kelly Pierre en Anniek Lebacq leerden hen die avond, die nacht, die prille ochtend nog op een andere manier kennen.
En ‘s ochtends stond er in de schoolkantine een fijn ontbijt klaar voor kleuters, broertjes, zusjes, mama’s, papa’s, oma’s, opa’s. Voor de juffen was er ook wel een broodje, een croissant, een koffiekoek, een kop koffie. We prijzen het liefderijke werk van de kleuterjuffen.
En juf Anniek schrijft me:
Juf Kelly en juf Anniek sliepen vrijdagavond met 23 kleuters op school! Als traditie bij het eindigen van hun kleutertijd ! We aten pannenkoeken en speelden buiten in onze pyjama! Rond 22u ging het licht uit en na wat gewriemel viel iedereen in slaap! Zaterdagochtend werden de ouders ontvangen met een lekker ontbijt in onze eetzaal. Klaargezet door Anne en Linda ! Weer een onvergetelijke activiteit!








