Geen Maerlant-oud-leerling uit de jaren negentig en begin 2000 die met  Bütgenbach-Wörriken niet de l.o.-leerkrachten van toen, Herman Van Praet en Jo Aspeslagh verbindt. Met een herinnering van haar! Wie schrijft mij er ook enkele?

In een Maerlantkrant van dec. 2000 van toen stond: “Sportief en attitudevormend: geslaagde stage in Bütgenbach met 3de graad en J. Aspeslagh, H. Van Praet, H. Luyten, D. Tytgat”

In de versie van 2003 lezen we: “Jo Aspeslagh, Herman Van Praet en Hugo Luyten begeleiden elk jaar na de decemberexamens een vijdtigtal leerlingen 3de gr. (verplicht voor alle lln. Sport-Wet.) op een 3-daagse sportstage in Bürgenbach (Duitstalige Gemeenscha). Ze hebben er weer intens gesport en genoten: volley, badminton, oriëntatieloop, boogschieten e.a.

Jo Aspeslagh schreef me drie jaar geleden
 Als ik aan de Bütgenbach-sportstages denk ( 10 maal …? ) na de examens , komt er een sterk en warm gevoel binnen.
 Een sfeer van verbondenheid, collegialiteit en sportiviteit.
 We vormden een “ Team “ , leerlingen en leerkrachten, tijdens de wandelingen in de Hoge Venen, het langlaufen, de Quiz en de ontspanningsmomenten.
 Nu nog, als ik oud-leerlingen ontmoet, halen we deze herinneringen op in ons gesprek.
 Een prachtige sport 3-daagse voor iedereen !