David Dehenauw, hoogleraar KLIMATOLOGIE UGent op de proclamatie faculteit wetenschappen, waar Pascale T’Joens zijn bijna jaargenote KA Bl’b haar dochter zag promoveren tot master in de geologie met als keuzevak KLIMATOLOGIE.

Van David Dehenauw, Maerlant-oud-ll.las ik :”Het was gisteren weer proclamatietijd aan de faculteit Wetenschappen van de UGent.

Toga en baret (de scheve muts) worden door de professoren gedragen. De baret wordt afgenomen als we zitten en enkel gedragen in de stoet bij het binnen- en buitengaan van de Aula. De blauwe banden op de schouders zijn de kleuren van de Wetenschappen.

Ik geef al bijna 10 jaar met passie les, reik de prijs

Armand Pien uit en mag van de decaan altijd een woordje richten tot de promovendi, waarvoor dank, alsook voor het vertrouwen dat ik geniet van de vakgroep Geografie. En om een ingenieur te tolereren in de faculteit!

Pacale T’Joens, Maerlant-oud-lle (1989)schreef aan David Dehenauw: “Je toespraak was zeer goed gisteren 

En ik weet uit de eerste hand dat je lessen tof en interessant zijn en dat je zeer beschikbaar bent om de studenten te helpen. Merci daarvoor 

En aan mij schreef ze: Mijn dochter JULIE DE GROOTEis afgestudeerd als master in de geologie. Ze heeft als keuzevak klimatologie gevolgd (gedoceerd door David aan de vakgroep geografie). Mijn dochter vond die lessen zeer boeiend en kon David (op zijn aangeven) tijdens de voorbereiding op het examen ook makkelijk contacteren voor vragen en toelichtingen. Vandaar mijn reactie op David zijn post… David heeft toen nooit geweten dat hij les gaf aan mijn dochter.  Na de proclamatie heb ik hem echter wel gezien en hebben we hem nog eens kunnen bedanken daarvoor.”

Toen ik in 2004 met pensioen ging hield ik voor al mijn collega’s van toen een toespraak, waarin ik het had over zoveel leerlingen die me geluk hadden gebracht.

1989 Pacale T’Joens; uiterst links gehurkt
GWP 1988 of 1989 Hoge Venen…Patricia Logghe en Pascale
2017 Chokri Ben Chikha’s boek werd voorgesteld…uiterst rechts Pascale T’Joens
l. D. Dehenauw met klasgenoot Arne Decoster, die jong stierf
D. Dehenauw als weerman, KMI 2003 met Maerlznt-lln.