PROCLAMATIE 2014 : DE GEDIPLOMEERDEN VAN 7NJ, 6MO, 6VZ, 6WEWI, 6LWI, 6HW, 6SW, 6MTWE, 6ECWE, 6BI, 6STW, 6LMT

Foto’s van bijna alle gediplomeerden onderaan de pagina – Wim Broes maakte die.

3de GRAAD 3de LJ. BSO : Thuis- en bejaardenzorg – zorgkundige :
Diploma sec. ond. voor Celine Berton, Kimberly Goethals

3de GRAAD 3de LJ. BSO : NAAMLOOS JAAR :
Diploma sec. ond voor Kevin Delmont, Rowdy Oosterlynck, Maxim Taveirne

3de GR. 2de LJ. BSO : VERZORGING :
Studiegetuigschrift 3de gr. sec. ond. en bedrijfsbeheer voor Vanessa Bostyn, Samantha Clais, Anne-Sophie Goossens, Jessie Van Middelem, Saartje Wytgeers

3de GR. 2de LJ. BSO : MECHANISCH ONDERHOUD :
Studiegetuigschrift 3de gr. sec. ond. en bedrijfsbeheer voor Rafik Benafla, Bart Claeys, Robin Geers, Robin Goethals (ambassadeur BSO, prijs voor de stage), Shaun Hasen

3de GR. 2de LJ. TSO : BOEKHOUDEN-INFORMATICA :
Diploma sec. ond. en geslaagd voor geïntegreerde proef: Benjamin Beauson, Evert Van Herreweghe (ambassadeur TSO, prijs toegepaste economie minionderneming, prijs boekhouden), Jorden Ysewyn

3de GR. 2de LJ. TSO : SOCIALE EN TECHNISCHE WETENSCHAPPEN :
Diploma sec. ond. en geslaagd voor geïntegreerde proef:  Feline Deconinck, Eva De Wyngaert (prijs opvoedkunde, prijs huishoudkunde, prijs toegepaste chemie), Jari Gunst, Nick Helsloot, Celine Ide, Daphne Vander Eeckt, Rani Vermeire, Zara Wallaert

3de GR. 2de LJ. ASO : HUMANE WETENSCHAPPEN :
Diploma sec. ond. voor Steven Arents (prijs cultuurwetenschappen), Jay de Jonghe (prijs Nederlands), Amber de Waele, Loewi Monbaliu (prijs Duits, prijs gedragswetenschappen),  Nele Smits

3de GR. 2de LJ. ASO : ECONOMIE-WETENSCHAPPEN :
Diploma sec. ond. voor Jonas Boudens (prijs economie), Jorick Lambert, Sophie Scheemaker

3de GR. 2de LJ. ASO : LATIJN-MODERNE TALEN :
Diploma sec. ond. voor Pamela Baruti (prijs Duits)

3de GR. 2de LJ. ASO : MODERNE TALEN-WETENSCHAPPEN :
Diploma sec. ond. voor Rouby Wymeels (prijs Duits)

3de GR. 2de LJ. ASO : WETENSCHAPPEN-SPORT :
Diploma sec. ond. voor Nick Callier, Lennard De Nolf, Zita Huybens, Niels Laporte (prijs wiskunde 5u), Brent Van de Velde

3de GR. 2de LJ. ASO : WETENSCHAPPEN-WISKUNDE :
Diploma sec. ond. voor Zoë Devos, Sander Devriese, Dean Nyns, Ruben Savels (prijs meest verdienstelijke leerling, prijs aardrijkskunde)

3de GR. 2de LJ. ASO : LATIJN-WISKUNDE :
Diploma sec. ond. voor Jonas Dieussart, Widga Shiwa (prijs L.O.), Anouk Vandenheede (prijs chemie, prijs wiskunde 8u), Ruben De Vuyst (ambassadeur ASO, prijs biologie, prijs Nederlands, prijs geschiedenis, prijs Engels, prijs fysica, prijs Latijn, prijs wiskunde 8u)